Голф 7. ФТ вештачка трева за килим во областа на местата во затворен простор

Голф 7. ФТ вештачка трева за килим во областа на местата во затворен простор

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Помалку одржување : Само цревете ја вештачката трева за голф со вода и сапун. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Нашата голф -трева е научно тестирана за контрола на „зелена брзина“ за обука за голф. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Користете го во затворено или на отворено во текот на целата година. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и Allgreen Porm на!. Неговиот вграден дренажен систем исцедува 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето. Нашата вештачка трева од 7,5 x 34 стапки е оптимизирана за подобрување на вашите игри за голф . Еко-пријателски : Нема отпадоци од јаглерод, нула хемикалии и без токсин значи дека е 100% безбеден. Без отпадоци од јаглерод, нула хемикалии и материјал без токсин, All Green Golf е еко-пријателска лажна трева опција за зеленило за голф. Неговиот вграден систем за дренажа исцеди 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата