Милтон Геометриски Надворешен Тепих, Портокалова Слонова Коска 2, 3' 5'

Милтон Геометриски Надворешен Тепих, Портокалова Слонова Коска 2, 3' 5'

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е совршен за области со голем сообраќај и во затворени простории и на отворено, како што се двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отстранување и овозможување да се исуши во топла добро проветрена област. Милтон Геометриски Надворешен Тепих, Портокал/ Слонова Коска 2, 3 'х 5'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата