Пимфилм Машки Фустан Кошули Редовно Вклопување Машки Фустан Кошула Тенок Фит Не Железо Истегнување Цврст Црн Медиум

Пимфилм Машки Фустан Кошули Редовно Вклопување Машки Фустан Кошула Тенок Фит Не Железо Истегнување Цврст Црн Медиум

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Кошули Со брчки Печатење Маица Пролет Лето Со Кратки ракави И Машки Врвен Патент За Мажи Машка Блуза Вратот на Вратот пакет вклучуваат : 1 ПАРЧЕ Кратка Јака : лапавица} Карактеристики}Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . Повод : Обичен Тип На Шема : Печатена Дебелина : Стандардна Сезона : Пролет и лето + натпревар + Идеален За семејство, спиење, дневна релаксација, спорт, фитнес, трчање, јога, забави, вежбање, фитнес, коктел забава, вежбање или патувања : машки моден дизајн, висок квалитет!Пакетот вклучува : 1pc Кратки Tfeuctures : Quoces Form Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. ①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Материјал : Бисерна Должина На Птичјиот Ракав : Должина На Ракавот Со Кратки ракави : Краток Ракав. Дебелина : Стандард. ①Натпревар Е Идеален За Семејство, Спиење, Дневна Релаксација, Спорт, Фитнес, Трчање, Јога, Забави, Вежбање, Фитнес, Коктел Забава, Вежбање Или Патување. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. Тип На Шема : Печатени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата