Куоф Фрли Перници Соба Декор Памук Лен Плоштад атив Фрли Перница Случај Софа Половината Перница Покритие Дома Декор

Куоф Фрли Перници Соба Декор Памук Лен Плоштад атив Фрли Перница Случај Софа Половината Перница Покритие Дома Декор

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Куоф Фрли Перници Соба Декор Памук Лен Плоштад атив Фрли Перница Случај Софа Половината Перница Покритие Дома Декоративен : Памук Ленен Отпечаток Тип : Еднострано Печатење100% Сосема нов и висок квалитет ве молиме дозволете мало отстапување за бојата и мерењето! ве молиме разбирање, благодарам!1 х куќиште за Перница : 18х18 " (45см х 45см)Форма : Квадратен Тип : боја на куќиште за Перници : Повеќебојни Перници За Фрлање Перници Декор Во Соба Памучен Ленен Квадрат за Фрлање Перница Софа Навлака За Половината Домашен Декор. Боја и Големина : Повеќебојна;една големина. Матетијал : Памучна Постелнина. Повод : Погоден За Погоден За Домашна Декорација, Складирање. Посебен Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакан Од Луѓето. Совршен Подарок : Тие Се Толку Совршени. Можете Да Го Користите Сами Или Да Ги Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата