Бонбони Занаети БИДИ МОЈОТ ЗАЈАЧЕ ЛБ. Чоколадо Бонбони Сапун Мувла Комбо

Бонбони Занаети БИДИ МОЈОТ ЗАЈАЧЕ ЛБ. Чоколадо Бонбони Сапун Мувла Комбо

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

ОВА го прави 3д чоколадниот калап навистина лесен за употреба.000 дизајни и 30. СЛОБОДНА УПОТРЕБА : можете едноставно да го истурите тестото од стопено чоколадо, бонбони, карамела, сапун или малтер во калапот и да го оставите да отстои некое време. Запомнете, на поголемите калапи ќе им требаат подолги КАЛАПИ : Ако сте некој кој сака да биде креативен со своите вештини за правење бонбони/чоколади, тогаш оваа калап за бонбони За Капачиња за Дипломирање е прилагодена за вас. КОРИСТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој калап за бонбони е направен со висококвалитетна пластика безбедна за храна што го прави сигурен избор за многумина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата