Американски Менувач Комплет во. Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА D89BC

Американски Менувач Комплет во. Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА D89BC

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за предна средна или задна монтажа прилагодувања на повеќе оски и вистинска машинска изработка. Нашите патентирани сите нови американски Менувач двојна Акција менувач собранието прави се што ви треба во менувач. Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил На Копче Или претпочитате операција на менувач на странична акција на старата школа ви дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Смени како сакаш. Користете кое било копче што го сакате. Менувачот со Двојно Дејство ги нуди сите погодности на кој било друг менувач, но без ограничувања. Но, зошто да застанеме тука. Отидовме уште подалеку и го изградивме секој комплет што може да се замисли да го спои овој одличен менувач со нашите други одлични компоненти за да ви овозможи да го добиете она што ви треба одеднаш со леснотија. Без разлика дали ви е потребна Сопирачка За Вертик во 11 инчи или 16 инчи Или држач За Подот Кабли За Сопирачка За Сопирање Кабел Инсталирајте Стеги Диск Сопирачка Клевис Пренос Прачка или комплети За Украсување Во Црна Сива Или Тен Го имаме Комплетот што ви треба за да го завршите вашето возење како што сакате. Карактеристики Црн Комплет Копче За Притискање Црна Рачка За Подигање Прстенесто Копче Изработено од висококвалитетни материјалиспецификации апликација : 518шифтер Стил : Притисни Копче И Странично Притворање Големина На Раката На Менувачот : 12 инчи. Единечна Завршница На Раката На Свиткувачот : Црно Копче : Стандардна Прачка : Не Е Вклучена Рачка На Сопирачката : Вклучена Тежина : 20 фунти-ШКУ : HFFMN571319 Американски Менувач 518 Комплет За Менувач 12 инчи. Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА D89 BC.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата