Skyland 9ft чадор за внатрешен двор со навалување на копчето за притискање и чудак, зелена

Skyland 9ft чадор за внатрешен двор со навалување на копчето за притискање и чудак, зелена

Това е достапна
DEN 735.84
Количината на стоката:

Овој чадор со широки патио 9 -ти ви дава засолниште за вашето уживање на отворено. Покрај тоа, овој чадор за внатрешен двор со голема сенка е одличен за градина, задниот двор, покрај базенот и плажа. Кронопијата на овој чадор за внатрешен двор е изработена од висококвалитетна ткаенина, која е отпорна на избледени, отпорни на временски услови и доволно издржливи за употреба на отворено. Покрај тоа, крошна со врвен материјал е одлична за УВ заштита и работи добро за отпорна на вода. Рамката на овој чадор за внатрешен двор изработен од густ челик со обложена во прав, што е анти-кавга и одлична за употреба на отворено. Покрај тоа, 8 челични ребра обезбедуваат оптимална поддршка за големата двострана крошна. Овој чадор на отворено има рачка на чудак, што може да го контролира отворањето и затворањето на чадорот. Можете лесно да го отворите и затворите чадорот со вртење на рокерот. Дури е лесен за употреба за деца и за постари лица. Има отвори за воздух на врвот за да престане со ветрот да го влече чадорот нагоре. Исто така, помага да ве одржат кул кога седите под крошна додека додавате дополнителна стабилност. Цврста структура : Овој чадор за внатрешен двор е врамен со прашок обложен челик, анти-кара и 8 челични ребра обезбедуваат силна и сигурна поддршка. Премиум ткаенина : крошна на нашиот чадор за внатрешен двор е направена од 100% полиестер, ПА обложена, водоотпорна, отпорна на избледени и отпорни на УВ. Систем за чудак : Флексибилна функција за отворање на чудак со навалување на копчето за притискање, одржувајќи ве ладно и удобно формирајте ја светлината на сонцето. Ветерниот отвор : Има воздушен отвор на врвот за да овозможи циркулација на воздухот и да спречи ветрот да го влече чадорот нагоре. Задоволна услуга : Ние сме посветени да обезбедиме добро искуство за купување клиенти и секогаш сме тука за да ви помогнеме да купувате подобро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата