Машки Кенет Кол реакција челична мрежа за гледање RK50098009

Машки Кенет Кол реакција челична мрежа за гледање RK50098009

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Генти Кенет Кол колекција на часовници за реакција. Кутија од не'рѓосувачки челик. Каиш од не'рѓосувачки челик. Сребрено бирање. Мултифункционално бирање : Втор, час. Големина на случајот : 45мм. Минерален кристал отпорен на гребење. Отпорен на вода : 30 метри 100 стапки. Движење : кварц (батерија). Сосема ново, доаѓа со оригинална кутија и брошура. Гаранција : 2 години. Машки Кенет Кол реакција челична мрежа за часовници Watch RK50098009.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата