Т.е. Pulенски и женски плус кадифен пижама пантоло

Т.е. Pulенски и женски плус кадифен пижама пантоло

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

V.I.P. Plusенски и женски плус кадифен пижама пантоло, големини S-3x. Овој пантома за пижама е толку мека и удобна! Оваа пантолона има симпатична топла какао печатење, еластична лента за половината и лак. Прави совршен подарок! Подарок, мек, удобен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата