Елементи женски плус големина квадратни вратот на ракав за ракави

Елементи женски плус големина квадратни вратот на ракав за ракави

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Современата женственост го одржува вашиот изглед на топло време на точка. Врвот на ракавот на Елокии Елементите ја врти јачината на звукот на која било облека. Моделот е 5'11 "и носи големина 14. квадратно деколте; стил на пуловер. Ракави со должина на лактот со еластизирани манжетни. Замазнет грб; Чувствувајте се добри цени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата