Идораван Fall Мода Женски Фустани Клиренс Жени Обични В-Вратот Долги Ракави Половината Копчиња Печатење Лабава Облека

Идораван Fall Мода Женски Фустани Клиренс Жени Обични В-Вратот Долги Ракави Половината Копчиња Печатење Лабава Облека

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Есента доаѓа тивко, гардеробата е празна? Дали барате убаво, уникатно парче облека?Идораван Обичните Фустани со Долги Ракави се едноставни и стилски, ги содржи популарните елементи на оваа година, но има и свој посебен. Изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење,супер-мека и еластична ткаенина, овој фустан се чувствува добро како што изгледа. Од трендовските долги ракави до грациозно нивоа здолниште, мислиме дека ова сигурно ќе стане вашето ново движење. Спарете се со извонреден ѓердан, чанта и убави чизми или потпетици, мора да бидете најатрактивните ѕвезди на запеаната.Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни предмети за облека по разумни цени за да можат да продолжат и да бидат креативни со она што го носат. Ние ги сфаќаме повратните информации од клиентите многу сериозно и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме најдобар можен квалитет, вклопување и удобност.Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Под Сликата Пред Да Нарачате. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Ракави : Долг Ракав. Дизајн : V-врат, Долг ракав, смена фустан, Слатка и симпатична, Мека и привлечна, Ручана, Предна Врвка, Врат На Екипажот, Лабава, Плус Големина, Преголема Големина, Тенок Фит, Цврста Боја, Средна Должина, Модерен, Уникатен Дизајн. Карактеристики : Секојдневни Фустани за жени,Макси Фустан За Жени,Женски Сарафан,Боемски долг фустан, миди фустан со долги ракави,есенски свадбени фустани за гости,Лабав Цврст Фустан до Глуждот,Долг Фустан Со Тркалезен Врат,Фустани За Забави Со Плус Големина За Жени, Долг Фустан Со Макси Должина. Обични Есенски Макси Фустани За Жени Од Идораван.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата