Women'sенски широк каиш со прстенест каиш со потресени чизми за возење од кожа од ФАУ

Women'sенски широк каиш со прстенест каиш со потресени чизми за возење од кожа од ФАУ

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Додадете разноврсност во вашата гардероба со овие широки чизми за теле. Овие класични чизми се карактеризираат со кожни кожни нагоре кои се креваат средно-теле во класична силуета и се нагласени со страшни детали на задниот дел. Наредени црни потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата