Philips 6FF3FPB - Дигитална рамка за фотографии - 5,6 - 234

Philips 6FF3FPB - Дигитална рамка за фотографии - 5,6 - 234

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Philips 6 FF3 FPB - Карактеристики и придобивки од клучот за дигитална фото рамка : Imagen за остра и живописна боја. 4 : 3 Сооднос на аспект за оптимален дисплеј без нарушување. Додадете нов сјај на старите спомени со Radiant Color. Интуитивен интерфејс, 5-насочен-кеипад за лесна навигација и работа. Забавувајте се со колажи : Прикажете мупип фотографии во еден поглед. Погледнете фотографии со USB флеш -уред без компјутер. Автоматско вклучување/исклучување на екранот во претходно поставени времиња за заштеда на електрична енергија. Автоматска ориентација на фотографии за да одговара на режимите на портрет или пејзаж. Вкусно сјајно завршување и одлично чувство на допир. Што е вклучено : Philips 6 FF3 FPB. Стојат. Софтвер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата