Машки Мук Лукс Паркер го чипка кафето м

Машки Мук Лукс Паркер го чипка кафето м

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Сметајте на машки чевли на Muk Luks® Parker за добар изглед и сигурност. Оригинална конструкција на кожа, фронт на чипка, флексибилен фит и издржлив ѓон за супериорен стил и удобност. Издржлив ѓон на гума. Повеќекратни бои/обрасци Достапни се и придобивки од гума од гума 100% полиестер инсоле100% кожа горната100% полиестерска облога со издржлива гума. 100% полиестерска влошка. 100% кожа горниот. 100% полиестерска постава. Рамна пета. Кафе/цврсто, каки/цврсто. Менс цели големини 9-13.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата