Смрт белешка за мажите за кратки ракави за кратки ракави

Смрт белешка за мажите за кратки ракави за кратки ракави

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

По пронаоѓањето на смртната нота, започнува крајната и смртоносна битка на духовитоста помеѓу Лејт Јагами, генијален средношколец и Л, светски познат детектив. Без разлика дали на вашиот тим Кира или Тим l, не ви требаат очите на Шинигами за да видите зошто сите ги сакаат нашите удобни и стилски смртни белешки. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата