Метални сандали за златна тока Викторија К

Метални сандали за златна тока Викторија К

Това е достапна
DEN 1119.84
Количината на стоката:

Пар сандали на Викторија К дизајнирани со метален материјал и златна тока во предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Метален материјал. Златна тока. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата