Постелнина Сет Покрие Луксузни Деца Возрасни Тиква Фестивал Ноќта На Вештерките Утешител Јорган Покритие Постави 3д Домашен Текстил

Постелнина Сет Покрие Луксузни Деца Возрасни Тиква Фестивал Ноќта На Вештерките Утешител Јорган Покритие Постави 3д Домашен

Това е достапна
DEN 1071.84
Количината на стоката:

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните јорганот кога е потребно.Четирите аголни врски/куки обезбедуваат Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсм . Невидливиот страничен патент лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните јорганот кога е потребно. Четирите аголни врски/куки гарантираат дека вашиот утешител останува неподвижен во капакот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата