Skechers Cleo Knitty City Flat

Skechers Cleo Knitty City Flat

Това е достапна
DEN 799.84
Количината на стоката:

Омилен разноврсен изглед добива одличен нов плетен дизајн со Skechers Cleo - Clitty City Shoe. Мека ткаени ткаенини со отворено ткаени ткаенини со убав дизајн во лизгање на балетски балетски фустан со рамен со ладна меморија за меморија. Skech плетена мрежа од ткаенина со отворено ткаенина горната плетена ткаенина со скоро лесен дизајн уникатни дизајни на отворено плетено панел за детали за текстура и ефект на ладење на лесен фустан удобност балетски рамен дизајн на прсти предниот дел на предната форма на предната јака Поставена ткаенина на врвот на влошката воздух ладнато мемориска пена, перничена удобност, рамна медило, флексибилна гума од влечење на плочата од 1/8 инчи, која може да се измие на нежен циклус ладно, виси на воздухот сув. Skechers Cleo - Knitty City Taupe.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата