Комплет За Кука за брава 35-1 4: 40-1 2-Клипер Брод

Комплет За Кука за брава 35-1 4: 40-1 2-Клипер Брод

Това е достапна
DEN 249.44
Количината на стоката:

Карактеристики Комплетите за закачени килими на куката citsmcg се креативни и секогаш дизајнирани да се вклопат во денешниот животен стил секој комплет содржи претходно исечено 100% акрилно предиво, 3,75-мрежен Графикон N' Брава платно, табела со бои и целосни упатства.Алатка за кука за брава, материјал за поддршка и материјали за завршна обработка не се вклучени дизајн - Клипер Бродот Е Завршен - 32,25 х 40,5 инчи.- SKU : NTMKGP36677 Комплет За Кука за Брава 35, 1/4 "x 40-1/2", Брод За Клипер : Секој комплет содржи претходно исечено 100% акрилно предиво, 3,75-мрежен Графикон N' Брава платно, табела во боја и целосни упатства. Алатка за кука за брава, материјал за поддршка и материјали за завршна обработка не се вклучени. Дизајн : Клипер Брод. Завршени мерења : 32-1/4 "х 40-1/2". 35-1/4" х 40-1/2" комплет за закачен килим е одлично хоби на кое можете да работите самостојно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата