Туфрегиов Женски Елек Чипка Елеци Преголеми Маици За Жени Срце Графичка Камизола Блузи БЕЗ Ракави Y2K Облека Летна Облека За Тинејџерки V Вратот Резервоарот Врвот З?

Туфрегиов Женски Елек Чипка Елеци Преголеми Маици За Жени Срце Графичка Камизола Блузи БЕЗ Ракави Y2K Облека Летна Облека За

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Е-маил : * добредојдовте во tuphregyow. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Туфрегјоу. . Чипка Елеци Преголеми Маици За Жени Срце Графички Камизола Блузи БЕЗ Ракави Y2 K Облека Летна Облека За Тинејџерки V Вратот Резервоарот Врвот За Жени . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. - Карактеристики : - - -. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. - Информации за производот : - - -. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер, Спандекс. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. - Табела со големина - - - големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 62см/24.41". големина : м големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 63см/24.80". големина : Л големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 64см/25.20". големина : XL големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105см/41.34 "Должина : 65см/25.59". големина : XXL големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Должина : 66см/25.98" облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата