Дозвола за комбинезон Со плус големина Женски Летен Цврст Џеб Од Ками Џеб Без Ракави Суспендиран Комбинезон Кафе 8

Дозвола за комбинезон Со плус големина Женски Летен Цврст Џеб Од Ками Џеб Без Ракави Суспендиран Комбинезон Кафе 8

Това е достапна
DEN 273.44
Количината на стоката:

Женски Летен Цврст Лежерен Џеб За Џеб Од Ками Без Ракави Комбинезон Карактеристики : 1.Карактеристики : комбинезони,Секојдневни,Цврсти комбинезони,Без Ракави.2.Материјал : 100% Памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Памучна Шема : Цврста Јака : V-Декстил : Секојдневен,Должина : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезони Големина : L Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : Слободен Половината : 104см/40.94 "Колк : 128см/50.39" Должина : 122см/48.03 " Материјал : памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека и удобна. Висок квалитет и исклучителна изработка. Машинско Перење/ Миење Раце/ Без Белило. Дозвола за облека со плус големина,Летни фустани за дозвола за жени, дозвола за панталони. Дозвола за облека со плус големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата