Женска Модна Маица Женски Круг Вратот Краток Ракав Писмо Печатење Блуза

Женска Модна Маица Женски Круг Вратот Краток Ракав Писмо Печатење Блуза

Това е достапна
DEN 335.84
Количината на стоката:

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 62см/24.41 "Рамо : 42см/16.54" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80" Ракав : 19см/7.48 "Должина : 64см/25.20 " Рамо : 44см/17.32" . Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 66см/25.98 "Рамо : 46см/18.11" . Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 68cm/26.77 "Рамо : 48cm/18.90" . Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56 "Рамо : 50cm/19.69" . Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 21cm/8.27" Должина : 72cm/28.35 "Рамо : 51cm/20.08" . Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 21cm/8.27" Должина : 74cm/29.13 "Рамо : 52cm/20.47" . Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 22cm/8.66" Должина : 76cm/29.92 "Рамо : 53cm/20.87" . ______жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи ве Молиме проверете го производот е испратен Од Кина, а времето за испорака е подолго, ве молиме почекајте трпеливо. Производот е со одличен квалитет и лесен за употреба, можете да купите со доверба. Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со службата за корисници за да ја вратите стоката за враќање на средствата. Ние обезбедуваме секакви производи под нашиот бренд, добредојде на пребарување. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме дајте ни рејтинг со пет ѕвезди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата