Женски Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Летни Панталони На Плажа Со Џебови

Женски Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Летни Панталони На Плажа Со Џебови

Това е достапна
DEN 307.04
Количината на стоката:

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода,Секојдневен. Големина шема : . Големина : С Половината : 60-76см/23,62-29,92" : 102см/40,16" Должина : 102см/40,16"Големина : М Половината : 64-80см/25,20-31,50" : 108см/42,52" Должина : 104см/40,94"Големина : Л Половината : 68-84см/26,77-33.07" : 114см/44.88" должина : 106см/41.73"големина : xl половината : 72-88см/28.35-34.65" : 120см/47.24" должина : 108см/42.52"големина : xxl половината : 76-92см/29.92-36.22" : 126см/49.61" должина : 110см/43.31" сезона : пролет,лето. Тип На Шема : Цврста Боја. Карактеристики : Летни Памучни Ленени Панталони За Жени, Еластични Панталони Со Врвки, Панталони Со Висок Струк,Долги Панталони,Обични Панталони на Плажа, Џебови со Цврста Боја Обични Панталони Со Лабава Панталони. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Многу Е Погоден За Секојдневно Носење Состаноци, Трчање, Шопинг,Работа, одмор Или Улица, Улична Облека, Забава И Секојдневен Живот Итн. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата