Suleple Industries Milk & Cookie Company Sign Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од lil 'rue

Suleple Industries Milk & Cookie Company Sign Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од lil

Това е достапна
DEN 7196.00
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 17 преголеми : 48 x 1,5 x 20. Уметнички дела се однесуваат на : знак, колаче, човек од ѓумбир, северен пол, Божиќ, Божиќ , Сезонски, празник. Дизајн од Лил Руе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата