Женски Фанатици Брендирани Виолетови Минесота Викинзи Според Правилата В-Вратот Маица

Женски Фанатици Брендирани Виолетови Минесота Викинзи Според Правилата В-Вратот Маица

Това е достапна
DEN 360.00
Количината на стоката:

Кажете им на сите дека сте посветен обожавател На Минесота Викинзите со тоа што ќе ги зграпчите овие стилски Фанатици Брендирани Според Правилата Маица. Заедно со ласкавиот V-врат, оваа маичка има живописна графика на градите за да го покаже вашиот дух. Плус, џебот на градите ви овозможува да држите мали најважни работи додека навивате За Викинзите Во Минесота. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. В-вратот. Официјално лиценциран. Левиот џеб на градите. Потресени детали за гроздобер изглед. Графика за печатење на екранот. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Заоблени полите. Бренд : Фанатици Брендирани. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата