Инвикта Женски Ангел Златен Кварцен Часовник Од Нерѓосувачки Челик

Инвикта Женски Ангел Златен Кварцен Часовник Од Нерѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 609.60
Количината на стоката:

Шампањ бирање подобрена со жолта злато тон раце. Жолта позлатена футрола од нерѓосувачки челик со жолта позлатена лента од нерѓосувачки челик. Кварц движење. 50 метри / 165 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Преклопете Со Затворач За Безбедносно Ослободување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 39 мм х 12 мм. Бенд 20 мм х 8,75 инчи. Инвикта 11770 Ангел Часовник. Часовници. TMI Калибар VH63. Ангел. Женски, Возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата