Matzuo Kinchou Minnow Shallop Diver, 4-1 2 “

Matzuo Kinchou Minnow Shallop Diver, 4-1 2 “

Това е достапна
DEN 351.20
Количината на стоката:

Kinchou Minnow ја има нервозата на ексцентрична мамка со закривено тело и неверојатна широка мавта. Нејзиното агресивно дејство на Вобл ќе добие многу внимание бидејќи плива низ водата, резонирајќи го звукот од лежиштата од не'рѓосувачки челик. Вратете или тролајте, брзо бавно. Серијата Kinchou опфаќа длабочини од 2 до 20-плус стапки (во зависност од големината). Matzuo kinchou minnow плиток нуркач, 4-1/2 " : Совршено избалансираната мамка ќе лебди во мирување, но сепак брзо се нурнува кога се извади полека. Карактеристики на реални разгорени„ крвави црвени “жабри за да изгледаат како реална вознемирена мамка. штракаат за привлекување внимание. Одлично за сите видови риби од игра и понудени во 5 различни варијации. Тежина : 5/8 мл должина : 4-1/2 “. Длабочина : 6-10 '.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата