Прскање за топлото момче во едно бебешко бебе, ајкула портокалова 3- месеци

Прскање за топлото момче во едно бебешко бебе, ајкула портокалова 3- месеци

Това е достапна
DEN 319.68
Количината на стоката:

Топлото во едно е уникатно бебиња со бебиња со руно, кое е дизајнирано специјално за да обезбеди максимална топлина за бебињата за време на нивните први пливања и пошироко .. Супер мека и пријатна, облеката има полна должина и нозе за да ги задржи бебињата топли во водата и за време на прошетката до и од студените простории за промена. Работејќи како редовна облека, исто така, помага да се одржат кремите за бариера во место и е идеално за бебиња со чувствителни состојби на кожата. . Топлото во едно бебето бебе е задолжително за продолжување на времето на базенот и среќните искуства за пливање. Носете со појавување на среќна nappy за сигурна заштита од фекално протекување. • Единствена облека за бебиња наредени од руно за максимална топлина во вода • Сопрната со целосна должина и нозете обезбедуваат целосна покриеност на телото • Одлично за бебиња со чувствителна кожа • Прицврстување на стилот на Velcro за лесно облекување • UPF50+ заштита од сонце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата