Махав за домашно печатење „Шарени јајца“ во мулти, 2 '6' '4' 2 ''

Махав за домашно печатење „Шарени јајца“ во мулти, 2 '6' '4' 2 ''

Това е достапна
DEN 3003.04
Количината на стоката:

Нема да биде тешко лов на велигденски јајца на овој килим! Одликувајќи се со десетина разнобојни цветни и бршлен-исполнети велигденски јајца на портокалова позадина, шарените јајца мулти е совршен додаток на вашиот дом оваа пролет. МАХАВК ДОМ ПЕНТ МАТ „Шарени јајца“ во мулти, 2 '6' 'x 4' 2 ''.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата