Пена Gowalk - Boogie down се лизга на затнувањето

Пена Gowalk - Boogie down се лизга на затнувањето

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

Земете ја вашата топла временска удобност со малку повеќе пламен во пенетите од пена од Skechers Gowalk 5â - boogie down clog. Се одликува со лесна, одговорна ултра goâ ¢ амортизирана и високо-намалена технологија за удобност за удобност-за крајната удобност за одење. Лизгајте се на обичен конвертибилен дизајн на затнување со дизајн за печатење во боја. Контрола на мирис на бактерии. Машината што се мие, воздухот сув во сенка. Обликувана Ева; Лесен, одговорен ултра goâ ¢ амортизирање; Технологија за удобност со високо ниво на удобност; Надворешна плоча со двојна густина за додадена стабилност и поддршка; Печатење со боја на вратоврска; Дизајн на одвод на нога и мида; Пријателски за вода; Анти мирис; Машината што се мие, воздухот сув во сенка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата