Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Нисан Патфајндер, компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови за возила,тешка пластика отпорна на В

Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Нисан Патфајндер, компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Панталони Saver Прилагодено Се Вклопуваат 4pc Автомобил кат Мат Во собата ЗА Nissan Pathfinder 2018 : Дизајниран прилагодено одговара на комплексни контури и површини на подот простор на вашето возило. Панталони Штедач Прилагодено Се Вклопуваат Автомобил мат ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне Да се Задржи Длабоки жлебови канал вода, снег, кал, истури, и остатоци на уникатен централна тава која стапици до 500 мл (16 мл.) вода и лесно избришете ја или исплакнете ја. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : вашата подлога за автомобили е исечена за да одговара на точниот распоред на подот На Вашиот нисан Патека, така што тие се инсталираат за неколку секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ и ОБЛЕКА : Длабоките жлебови ја канализираат водата, снегот, калта, излевањето и остатоците до уникатната централна тава што заробува до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете. СУПЕРИОРНИ ПАТОСНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛИ СО СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ПЕРФОРМАНСИ : Изработени од нетоксичен, рециклиран пвц отпорен на временски услови, душеци За Зачувување Без Бпа се водоотпорни и без мирис дури и во екстремни временски услови и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76°F (- 60°C). ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : Флексибилните врвки го држат подот за да ја одржат подлогата на место без да го оштетат тепихот на вашето возило. ПРОИЗВЕДЕНО ВО СЕВЕРНА АМЕРИКА : Гордо произведено Во Канада од членови На Обединетите Челичари (УСВ Локални 1-500) и поддржано од доживотна гаранција за вашиот душевен мир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата