Виолончело Ракави, 7 8, Јасно, 100 Пакет, Кора И Печат

Виолончело Ракави, 7 8, Јасно, 100 Пакет, Кора И Печат

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Треба да испратите важни документи, но сакате да бидат видени? Пробајте Пликови Со ВИОЛОНЧЕЛО Од Џем Хартија и Плик. Со самолепливо затворање и јасен, проѕирен квалитет, можете да бидете сигурни дека вашите документи ќе бидат безбедни, но многу видливи. Исчисти Виолончело Ракави. Големина : А2 (4 5/8 Инчи х 5 7/8 Инчи). Количина : 100/пакување. Овој плик има самолепливо затворање за да обезбеди заштита на секој документ!. Совршен за кога сакате вашиот документ да биде виден уште заштитен во исто време!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата