- ЛИНИЈА ПОДАРОК ООД. ДРВЕНА ПЧЕЛА ДРЖИ ЦВЕТ СТАТУА

- ЛИНИЈА ПОДАРОК ООД. ДРВЕНА ПЧЕЛА ДРЖИ ЦВЕТ СТАТУА

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Додадете ја Оваа прекрасна Дрвена Статуа На Цвет Што Држи Пчела во вашата градина и дом. Тоа ви носи смеа и среќна смисла. Димензии : 16w x 4.5 d x 19h во. Изграден Од Населено Дрво. Совршен за декор на домот и градината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата