Иновации Осветлување Квинси Сала Музелет Светлина 4 Висок Ѕид Светилка-Никел

Иновации Осветлување Квинси Сала Музелет Светлина 4 Висок Ѕид Светилка-Никел

Това е достапна
DEN 1679.84
Количината на стоката:

Карактеристики конструирани од леано месинг бара (2) средни вати од 100 вати (Е26) светилки монтажни со светла насочени нагоре или надолно дизајнирани за употреба со гроздобер светилки Од едисон, способни да бидат затемнети УЛ, КУЛ и ЕТЛ оценети за влажни локации висина : 4"Ширина : 19"Продолжување : 6"Дијаметар На Задната Плоча : 4-1/2"длабочина на задната плоча : 3/4"електрични спецификациибаза на сијалицата : среден (Е26)број на светилки : вклучени 2 светилки : новати по сијалица : 100 вати моќност : 200 вати напон : 120 ВОЛТИ иновации ОСВЕТЛУВАЊЕ 221 квинси хол. Колекција На Музелети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата