Лого Брендови Спорт Колегиум Тим Платно Чаир

Лого Брендови Спорт Колегиум Тим Платно Чаир

Това е достапна
DEN 2239.84
Количината на стоката:

Овој стол има лого на тимот напред и назад. Вклучува држач за чаши и торба за носење. Овој стол поддржува до 225 килограми. Лого Ncaa Ga Tech Quad Chair : седење површина мери 20.5 "x 32" x 32 " со еднослоен полиестер. Карактеристики 2 прилагодливи потпирачи за раце со држач за чаши на десниот потпирач за раце. Логото е прикажано на предниот и задниот дел на потпирачот за глава и торбата за носење. Седишта до 225 килограми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата