Заштитен Капак За Чадор За Сите Временски Услови, Одговара На Пазарните Чадори 9-11'

Заштитен Капак За Чадор За Сите Временски Услови, Одговара На Пазарните Чадори 9-11'

Това е достапна
DEN 1439.84
Количината на стоката:

Зимски навлаки за мебел за двор што го издржуваат тестот на времето! Нашите цврсти, издржливи заштитни капаци за чадори за сите временски услови се изработени од ексклузивна полиестерска ткаенина "Примогард" која е исклучително отпорна на елементите и нема да пукне или лупи како винил. Лесниот полиестерски материјал ја прави инсталацијата и отстранувањето ветре. Нашиот капак за сите временски услови има издржлив најлонски патент со покриена плоча и кабел за влечење за да го одржува капакот цврст и безбеден. Шевовите зашиени со индустриска цврстина, со двојна брава обезбедуваат дополнителна долгорочна издржливост-без лабави нишки или расплетување со текот на времето! Машина за перење. Достапно во боја На Песочник што привлечно ќе одговара на вашата област на дворот. Дизајниран да одговара на чадори во стилот на пазарот од 9 стапки до 11 стапки. Големина на капакот : 46-во обем (14,6-во дијам) х 74-Во Х. Изработен Од полиестер обоен во 200гр со заштитна обвивка за СТП; машина што се пере во атрактивна боја На Песочник. Ја отфрла влагата и ги блокира УВ зраците. Двојно заклучување-зашиени шевови за дополнителна издржливост. Карактеристики нацртајте кабел за да го обезбедите капакот на место. Издржлив најлонски патент со покриена плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата