Француски Тост Девојки Училиште Униформа Анти-Пилула Екипажот Кардиган Џемпер, Големини 4-20

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Анти-Пилула Екипажот Кардиган Џемпер, Големини 4-20

Това е достапна
DEN 511.36
Количината на стоката:

Неограничена гардероба од суштинско значење, овој класичен кардиган е совршено парче за слоевитост со сѐ, од тексас до фустани. Овој кардиган се одликува со 100% акрилна ткаенина со технологија против пилинг, функционални копчиња со креда, како и два џебови на предниот дел. Замислете ја вашата училишна облека со француски Тост. 100% Акрилик. Анти-Пилинг Ткаенина. Затворање На Копчето За Креда Напред. Функционални Предни Џебови. 1х1 Ребро Деколте, Манжетни И Полите. Машина За Перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата