Клементин Унисе Флее Поштенски Дуксер

Клементин Унисе Флее Поштенски Дуксер

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

8,2 мл/ид▓, 36/1кс ткаенина за лице50% Полиестер / 50% Чешлана Памучна Покривка со бело готово полиестерско влечење кордметални манжетни со ребра 1х1 и долни џебови од кенгур, плетени етикети Со рамен Клементин Унисекс Флекс Патент Качулка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата