Каролина Заоблени Огледало Антички Бело

Каролина Заоблени Огледало Антички Бело

Това е достапна
DEN 1104.00
Количината на стоката:

Додадете го последното парче во вашиот преоден декор на спалната соба со ова огледало на комодата од колекцијата Каролина. Чистите линии се нагласени со нежно контурирана горна рамка, давајќи го тој преоден детал што ја влече целата просторија заедно. Античкиот бел финиш зрачи со добредојдена тема за викендица, совршено координирајќи се со остатокот од оваа колекција. Чистата површина на огледалото обезбедува прецизен одраз за координирање на вашиот дневен изглед. Ова преодно огледало лесно се прицврстува на соодветната комода за совршен завршен допир. Сетот вклучува : едно (1) огледало. Материјали за производи : Цврсто Азиско тврдо дрво, гумен дрвен фурнир, МДФ, иверица. Заврши : Антички Бел. Потребно Е Собрание : Да.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата