ОКЛОП ТЦ-05 - ТАКОМА ЕКИПАЖОТ КАБИНАТА ДВОЕН ЧЕКОР СТРАНИЧНИ ШИНИ

ОКЛОП ТЦ-05 - ТАКОМА ЕКИПАЖОТ КАБИНАТА ДВОЕН ЧЕКОР СТРАНИЧНИ ШИНИ

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Патека Чекор Шини За Кабината На Екипажот Такома Патека Чекор Шини За Екипажот Такома Дополнителни Карактеристики Боја : ЦРНА. Заврши : СВЕТЛО-ТЕКСТУРА. Одговара Изберете : 2014-2016 ТОЈОТА ТАКОМА 2013 ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЈНА КАБИНА 2005-2007,2009-2012 ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА 2008 ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЕН КАБИНА ДОЛГ КРЕВЕТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата