Женска Црвена Етикета На Ханес Лесни Без Шоу Чорапи, 20пк

Женска Црвена Етикета На Ханес Лесни Без Шоу Чорапи, 20пк

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Ханес Жените Не Шоу Чорапи доаѓаат во пригоден пакет од 20 пара. Лесен, мек и мазен комфор за целодневна леснотија. Кул ткаенина за Удобност ја отстранува влагата од вашата кожа за да ви помогне да ги одржите нозете суви и удобни. Одговара на женските големини на чевли 5-9 пакувања. Фитил Кул Удобност Ткаенина. Лесна Конструкција. Нема Шоу. Вредност Пакет од 20. Одговара на женската големина на чевли 5-9.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата