Josephозеф С Giacalone „бор на врвот на светот“

Josephозеф С Giacalone „бор на врвот на светот“

Това е достапна
DEN 768.00
Количината на стоката:

Фотографијата, за мене, е еден начин да ја пронајдам и ангажирате мојата креативност. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Уживам да создадам фотографии за луѓето да ги користат и уживаат, и се надевам дека моите фотографии се повикуваат на автентичната природа на нашата душа, што е креативност и радост. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Истакнати бои : виолетова, кафеава, бела, сива, вино, тен, јас сум самоучен фотограф со седиште во Сан Диего,. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Josephозеф С Giacalone 'бор на врвот на светот' платно уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.Уметник : Joseph Seacalonesubject : Panderscape Style : Modern & Modern and Modernively Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има фотографија на карпести брег.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата