Centennial Medford 4-во-конвертибилна креветчето, темно кафеава завршница

Centennial Medford 4-во-конвертибилна креветчето, темно кафеава завршница

Това е достапна
DEN 3999.84
Количината на стоката:

Размислен во својот дизајн и едноставно софистицирана во својата естетика, колекцијата Медфорд нуди апсолутно најдобро во мебелот за премиум расадник. Секое парче е конструирано со големо внимание на деталите и е изградено за да трае цел живот. Со 4-во-1 живот? Криб, сетот на спалната соба на вашето малечко расте со нив, без напор претворајќи се во кревет за дете, дневен кревет и кревет со целосна големина. Со колекцијата, овој зачудувачки комплетирајте го изгледот со прекрасни комплементарни парчиња. Centennial Medford 4-во-1 животен век на креветче : Следејќи го моделот на стил, безбедност и издржливост на стогодишната марка. Медфорд е изграден од најдобрите фурнири од дрво и дрво за да фати присуство во која било просторија. Применетите обликувања и рачно врежаните детали го прават овој 4-во-1 животен конвертибилен креветче за совршен избор. Трае од детството и над младите возрасни години на вашето дете. Целата конструкција на тврдо дрво. Тестирано и овластено од лабораториите за тестирање одобрени од ASTM и носи JPMA печат на одобрување. Потребно е одредено собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата