Богатствата На каролина Кавалер Спаниел Патриотски Пар Носители На Тенџере

Богатствата На каролина Кавалер Спаниел Патриотски Пар Носители На Тенџере

Това е достапна
DEN 366.24
Количината на стоката:

Каролини Богатства BB9663 PTHD Кавалер Спаниел Патриотски Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Кавалер Спаниел Патриотски Пар На Тенџере Носителите. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела на Кавалерскиот Крал Чарлс Спаниел. Одличен подарок за сопственикот На Кавалерскиот Крал Чарлс Спаниел. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со овој Пар Држачи за Тенџере. Додадете го Овој Пар Држачи за Тенџере на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата