Аеродромот во. Полиран Хром 5-СЕЧИЛОТО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Мотор Преодна Таванот Вентилатор

Аеродромот во. Полиран Хром 5-СЕЧИЛОТО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Мотор Преодна Таванот Вентилатор

Това е достапна
DEN 1601.28
Количината на стоката:

Вентилаторот На Таванот со 52" 5 сечила ги освежува ентериерите со елегантна, модерна форма обложена со светла Полирана хромирана завршница. Пет чисти навивачки сечила се протегаат нанадвор од рационализирано куќиште на моторот што содржи моќен МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Неговиот разноврсен, но безвременски дизајн го прави идеален за широк спектар на стилови на внатрешен декор. Вентилаторот има МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и е оценет за максимална ефикасност. Вентилаторот прифаќа универзален комплет за светло и дополнителен ѕид и далечински управувач (сите се продаваат одделно). Вентилаторот може да се инсталира на рамен или наклонет таван. Рацете на сечилото имаат Заробени Завртки што овозможуваат полесна инсталација. Идеален за преодни поставки за простории и големина совршено за дневни соби, спални соби, семејни соби и дувла. 5 елегантни реверзибилни сечила на вентилаторот завршени во мазен црн или рустикален јаглен се протегаат од чисто, модерно куќиште. Мерки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата