Време и време женски ребрестиот Дастер

Време и време женски ребрестиот Дастер

Това е достапна
DEN 361.44
Количината на стоката:

Duster Cardigan на Time and Tru е главен гардероба со својот долг ребрести дизајн кој стилски се драпери над вашите омилени парчиња гардероба. Овој женски кардиган има мек, пријатна дизајн на текстурирани ребра, кој без напор ги надополнува вашите омилени тимови, врвови и резервоари за без напор изглед - само поставете го и одете. Исклучиво на. Материјал : 79% Рејон/21% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; хитови на колена. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн со ребра. Women'sенски ребрест Дастер од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата