Мираж Миленичиња Најлон Накит И Навртки Куче Јака, Црвена, М Л

Мираж Миленичиња Најлон Накит И Навртки Куче Јака, Црвена, М Л

Това е достапна
DEN 191.84
Количината на стоката:

Ова Е Двојно Кристално И Црно Шила Куче Јака Големина 12 Црвено. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа големина на јака за кучиња со двојни кристали и црни шила е одличен предмет со двојни кристали и шила од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново!. Панк Рок Јаки. Јаки/Каишки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата