Туск Елоксирана Задна Сопирачка Резервоар Капа Сина За Хусаберг фе 2009-2014

Туск Елоксирана Задна Сопирачка Резервоар Капа Сина За Хусаберг фе 2009-2014

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Изработени од цпу машински 6061 - т6 алуминиум., Елоксирани бои за отпорност на корозија и да му дадете фабрички изглед на вашиот велосипед.Работи само на модели со брембо сопирачки. Изработени од цпу машински 6061 - т6 алуминиум. Анодизирани бои за отпорност на корозија и да му дадете фабрички изглед на вашиот велосипед. Работи само на модели со брембо сопирачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата