Електрична ПТО Спојка За Ворнер 5219-81, - Мотор За Косилка За Трева

Електрична ПТО Спојка За Ворнер 5219-81, - Мотор За Косилка За Трева

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Бренд : ECCPP. Тип : Спојката. Извор На Енергија : Дизел. Коњски сили : Зависи од коњските сили на моторот на вашата косилка за трева. ИД : 1". Висина : 3 5/8". Дијаметар Макара : 5 13/16". Насока : Спротивно од стрелките на часовникот. Користи ширина на ременот : 1/2 " Сите Броеви На Делови : MPN : ADP10218 DA405 SReferenced Oe Дел Број : 5219-81, 110-6766, 255-823, 5219-3. ОДГОВАРА НА МОДЕЛИТЕ : Exmark : Quest Toro : Титан и Време Машина. Пакетот Вклучува : 1 X ПТО Спојката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата