Новороденче Бебе Момчиња Облека За Ноќта На Вештерките Месеци Бебе Момчиња Писмо Печатење Месеци Бебе Момчиња Ромпер Врвот Тиква Печатење Панталони Капа Облека В?

Новороденче Бебе Момчиња Облека За Ноќта На Вештерките Месеци Бебе Момчиња Писмо Печатење Месеци Бебе Момчиња Ромпер Врвот Тиква

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Овој комплет облека од 3 парчиња е удобен за бебе момче. Врвот на ромпер има печатење букви За Ноќта на Вештерките. Дното прилепува е погодно за промена на пелената за вашето бебе. Панталоните печатат со симпатична тиква. Со шапката, вашето момче е во среќна фестивалска атмосфера. Поддржува миење раце и машини. Овој комплет облека е совршен за секојдневно носење,надворешни активности, фестивал,подарок за забава и секоја пригода. Погоден е за облека од 0-3М,3-6М,6-12М,12-18м бебе момче мека и удобна за носење и нема оштетување на кожата на момчето. Боја : Црна. Печатење Тиква. Сезона : Зима. Големина на возраст : погоден е за облека за бебиња од 0-3М,3-6М,6-12М,12-18М. Повод : погоден за секојдневни, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. Нега за перење : Рачно И Машинско Перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата